Sérum kyseliny hyaluronové a vitamínu C

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma
 

Neutriherbs Sérum kombinuje nejvyšší kvalitu Vitamin C a kyseliny hyaluronové, vytváří silný antioxidační účinek, který hladce prostupuje pokožku a pomáhá zregenerovat a rozjasnit vaši pleť. Tento neuvěřitelný vzorec chrání před vznikem slunečních skvrn a zjemňuje strukturu pokožky. Zanechává mladistvý a zářivý vzhled.

499 Kč    
Kód produktu 72
Výrobce Neutriherbs
Kategorie přírodní produkty
 

Sérum má konzistenci lehkého gelu, který se snadno nanáší  a pokožka jej rychle absorbuje. Sérum pomáhá znovu navodit přirozenou hydrataci pokožky, která vede ke zlepšení jejího stavu, k  rozzářenosti a pružnosti. Kyselina hyaluronová má schopnost na sebe vázat velké množství molekul vody ( 1000krát větší objem než je její váha ) na vazební místa pokožky, což způsobuje, že je pleť a pružná a hezká. Během dlouhodobého používání séra je pleť viditelně omlazená.

Návod k použití: Ráno /večer po očištění pleti aplikujte 5 – 6 kapek na pleť, krk a dekolt  a rovnoměrně rozetřete. Po každé aplikaci použijte svůj obvyklý hydratační prostředek. Silný vitamín C je základem pro tvorbu kolagenu a přenos kolagenu do vnitřní části kůže. Má silní antioxidační účinky a sehrává důležitou roli při redukci pigmentových skvrn.

Účinné látky: Kyselina hyaluronová, Hamamelis Virginiana (vilín), extrakt z aloe výtažek z listů, glycerin, vitamin C, hydrolyzovaný pšeničný protein, xantanová guma. Kyselina hyaluronová: Dokáže na sebe navázat až tisícinásobek vody a pomáhá tak udržovat optimální hydrataci pokožky, zlepšuje pružnost a pevnost pleti, ale také vyhlazuje drobné vrásky a předchází vzniku nových. Vitamín C: Vitamin C může chrání pokožku před UV zářením, zamezuje vzniku tmavých skvrn a pih. Chrání před poškozením kůže při slunění, podporuje látkovou výměnu. Aloe vera: Aloe Vera extrakt je účinná přírodní látka pro zlepšení hydratace pokožky - což je užitečné složka v kosmetických přípravcích a v léčbě suché pokožky. Rosa Canina Fruit: Rosa Canina Fruit regeneruje pokožku, hojí jizvy a redukuje vrásky. Zpomaluje stárnutí, a pomohá pleti získat zpět svou přirozenou barvu a tón.


 carousel_vitamin