100% přírodní olej do koupele 200ml pro suchou a atopickou pokožku

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Bohatý, zvláčňující, posilující a zklidňující olej, který pečuje o pokožku během koupele a sprchování. Je speciálně vyvinutý pro suchou a ekzematickou pokožku. Olej aplikujte na navlhčenou pokožku nebo nalejte malé množství do koupele. Vhodné i pro miminka od 6ti týdnů, těhotné a kojící ženy. Můžete aplikovat na jakoukoli část těla včetně obličeje.

 

480 Kč    
Kód produktu 4
Značka Balmonds
Kategorie přírodní produkty
 

Nádherný olej s uklidňující levandulí a vyživujícím konopím proti dehydratačním účinkům koupele. Přidejte pár kapek do koupele nebo poté aplikujte na ručníkem vysušenou pokožku. Může být také použit jako obecný tělový olej pro masáže a čištění.

Jako koupelový olej: přidejte asi jednu polévkovou lžíci oleje do teplé vody do koupele. Dbejte na to, abyste po použití vanu důkladně umyli a použili protiskluzovou podložku do koupele, protože oleje mohou způsobit, že koupel bude klouzat.

Jako tělový olej: nanášejte olej hojně na jakoukoli část těla, obličeje nebo rukou tak často, jak potřebujete během dne. Bath & Body Oil je zvláště účinný jako změkčovadlo při použití během koupání nebo bezprostředně po něm: aplikujte olej na pokožku, která byla osušena, ale je stále trochu vlhká, aby uzamykal vlhkost a udržoval pokožku jemnou a hladkou.

Jako pleťový čistící olej: naneste malé množství oleje do dlaně a opatrně jej vmasírujte do obličeje, velmi jemně jej vpracujte do oblastí kolem očí, aby se uvolnil make-up. V případě potřeby lze nechat několik minut působit, zvláště pokud řešíte velmi odolnou řasenku! Poté odstraňte buď teplou vlhkou žínkou, nebo teplou vlhkou vatou.

Jako masážní olej: nalijte olej do čistých rukou, zahřejte mezi dlaněmi a vmasírujte do pokožky. (Vhodné pro dospělé nebo děti starší 6 týdnů.)

Dávejte pozor, abyste jej nepoužili na exponovanou pokožku na velmi jasném a velmi horkém slunci, protože tento čistě přírodní produkt nemá ochranný faktor a mohlo by hrozit spálení kvůli vysokému obsahu oleje. Za těchto okolností je nejlepší aplikovat olej večer a nechat působit přes noc.

Pro intenzivnější hydrataci, zejména na choulostivých místech nebo v případě, že je pokožka podrážděná nebo poškrábaná svěděním, doporučujeme vám vyzkoušet naši mast Skin Salvation na bázi včelího vosku.

Jako produkt vyrobený z přírodních složek, jako jsou květiny a semena, může tento produkt podléhat mírným změnám vůně a barvy. To je zcela normální a nemá to vliv na kvalitu.

Kosmetické produkty Balmonds získávají mnohá ocenění v soutěžích kvalitní přírodní kosmetiky!

ocenění

produkty_obrazky

Olivový olej - výživný, anti-bakteriální

Světlicový olej - vysoký podíl mastných kyselin a vitamínu E

Olej ze semen konopí - velmi výživný, hydratační, bohatý na esenciální mastné kyseliny (EFA), které často chybí suché pokožce

Měsíček lékařský olej - pro regeneraci tkání

Heřmánek olej - pro změkčení a zklidnění

Levandulový olej - relaxační a čisticí

olej do koupele