Purepotions Balmonds

340
3991340399

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • mast na ekzem skin salvation Purepotions Doprava zdarma Kód: 1/30
  Značka: Purepotions Balmonds

  100% přírodní bylinná mast je vhodná pro lidi trpící ekzémem, suchou svědící kůží a lupénkou. Mast je bohatá na výživné látky, hluboce hydratační a regenerační. Mast Skin Salvation Purepotions je složená pouze z čistě přírodních ingrediencí, bez konzervantů a jiných chemických přísad. Není testována za zvířatech. Je vhodná pro miminka od narození, pro těhotné a kojící ženy. Purepotions mění přebal svých produktů. Kvalita a složení masti zůstává totožná.

   

  od 340 Kč
 • Baby and Child Nappy Salve 600x600 Doprava zdarma Kód: 7
  Značka: Purepotions Balmonds

  Levandulová mast je vhodná na plenkou pokrytou pokožku. Vytváří na ní ochrannou bariéru proti vlkosti a je také vhodná proti opruzeninám. Pokožku hydratuje a zachovává vláčnou. Mast můžete aplikovat denně tak často, jak je potřeba. Mast má mimořádně jemné přírodní složení z bylinek a olejů. Je speciálně vyvinutá na jemnou dětskou pokožku. Neobsahuje žádné chemické přísady a není testována na zvířatech. Purepotions mění přebal svých produktů. Kvalita a složení masti zůstává totožná.

   

  340 Kč
 • olej skin salvation purepotions Doprava zdarma Kód: 4
  Značka: Purepotions Balmonds

  Bohatý, zvláčňující, posilující a zklidňující olej, který pečuje o pokožku během koupele a sprchování. Je speciálně vyvinutý pro suchou a ekzematickou pokožku. Olej aplikujte na navlhčenou pokožku nebo nalejte malé množství do koupele. Vhodné i pro miminka, těhotné a kojicí ženy. Můžete aplikovat na jakoukoli část těla včetně obličeje. Purepotions mění přebal svých produktů. Kvalita a složení produktů zůstává totožná.

   

  399 Kč
 • denni hydratacni krem skin salvation Purepotions Kód: 36/100
  Značka: Purepotions Balmonds

  Denní hydratační krém pečuje o citlivou a ekzematickou pokožku na celém těle. Redukuje svědění a zarudnutí pokožky. Vytváří ochrannou bariéru. Obsahuje velké množství vitamínů, esenciální mastné kyseliny, antioxidanty. Neobsahuje chemické látky, není parfémován a není testován na zvířatech. Purepotions mění přebal svých produktů. Kvalita a složení produktů zůstává totožná.

  od 390 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem